Güvenli Alışveriş

Beğendiğiniz araç ile ilgili size özel fiyatlama ve sorgulama yapabilmek için giriş yaptığınız kişisel bilgilerinizin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır.

Wowwo.com' da Comodo SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Wowwo’ dan aldığınız 2012 model ve üzeri 130 bin km’yi geçmeyen araçlar için 1 yıl ya da 25.000 kilometreye kadar garanti sunulmaktadır. Wowwo kurumsal üye galerilerimizin portföyünde bulunan araçların ekspertizi uzman personelimiz tarafından incelenip, müşterilerimizin onayı ile piyasa değerinde satın alınıp, Wowwo müşterilerimize satılmaktadır.

Wowwo’ ya yatırdığınız peşinat sonrası ertesi gün aracınız üye galerimizden satın alınıp, bir sonraki gün noterden aracınızın sizin üzerinize devri yapılmaktadır.

Wowwo’ dan aldığınız vadeli araçlarda sizin ve aracınızın güvenliği için indirimli kasko ve pratik garanti kasko vadeli fiyatlara dahildir. Genisletilmis kasko ve pratik garanti sayesinde aracınızı güvenle kullanabilirsiniz.

SİZE EN UYGUN
ARACI BULUN

Wowwo Ana Sayfa Sidebar Hesaplama Görsi