İade Koşulları

Sipariş İptali ve Ödeme İadesi

Peşinat ödemesini yaptığınız ve henüz teslimat sürecine girmemiş siparişlerinizin iptal işlemini, üye girişi yaptıktan sonra hesabım menüsü altındaki "sipariş geçmişim" menüsünden online olarak başlatabilirsiniz.

Peşinat ödemesi yapılmış ve teslimat sürecine girmiş olan siparişin iptalini ise tarafımızdan talep ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi sitemizdeki “iletişim formunu” doldurarak ya da bizimle 0 (212) 709 81 81 numaralı çağrı merkezimizin telefonuyla iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Satış İptali ve Ödeme İadesi

Teslimatı yapılmış araçları 7 gün içerisin de hiç bir neden göstermeden iade ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. Bu süreçte aracın 50 km'den fazla kullanılmamış olması zorunludur.

Teslimatı yapılmış ve eksper raporunda belirtilmemiş bir arızası veya eksiği olan araçları 30 güne kadar iade edebilirsiniz ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Bu süreçte aracın 1,000 km'den fazla kullanılmamış olması zorunludur.

Teslimatı yapılmış ve 30 günü geçmiş araçlarda ödeme iadesi yapılmaz. Bu araçlar için çıkabilecek olası arızalar 1 Yıl Garanti Kapsamında giderilebilir.

Bu taleplerinizi “iletişim formunu” doldurarak ya da bizimle 0 (212) 709 81 81 numaralı çağrı merkezimizin telefonuyla iletişime geçerek iletebilirsiniz.

SİZE EN UYGUN
ARACI BULUN

Wowwo Ana Sayfa Sidebar Hesaplama Görsi