Neden WOWWO?

Banka kredisine göre avantajları neler?

1 Hızlı Onay: Banka kredi skorunuza bakılmadan onaylanıyorsunuz.

2 Nakit Alım Gücü: Araç almaya gittiğinizde "bana banka kredisi çıkar mı?" endişeniz olmuyor, kendinizden ve alım gücünüzden eminsiniz. Dolayısı ile araç pazarlığında eliniz güçlü oluyor. 1200' den fazla üye galerimizde bu gücünüzü fiyat avantajına çevirebiliyorsunuz.

3 Banka Limitiniz Korunuyor: Banka krediniz bloke olmuyor, ileride bir kredi ihtiyacınız olduğunda bankadan kredi çekebiliyorsunuz.

4 Geri Ödeme Avantajı: Aracı aldınız, 1 yıl sonra satmak veya değiştirmek istediğinizde geri ödemede, Wowwo vade farkı indirimi uyguluyor ana para borcunuzu indirimli olarak kapatabiliyorsunuz. Banka kredisinde ise önden ödediklerinizin çoğu faiz gideri olduğu için, ana para borcunuz azalmıyor ve ödemiş olduğunuz bedellerin çoğu faize gidiyor.

5 Aracınızı Satarken Kolaylık: Aracınızı satmak isterseniz, önce banka kredisini kapatmak, bankanın rehinini kaldırmak ve sonrasında aracın devrini yapmanız gerektiği için aracınızı satmanız zorlaşıyor ve banka kredisi bitene kadar kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. Wowwo’ da ise aracınızı satmanız çok kolay, aracınızı satın alacak kişi ile beraber Wowwo’ ya gelmeniz yeterli.

6 Aracınıza Nakit Ödeme: Dilerseniz aracınızı istediğiniz zaman Wowwo ‘ya geri satabiliyorsunuz. Kalan senet borcunuzu bu şekilde ve indirimli olarak kapatıp, üstünü nakit alabiliyorsunuz.

7 Aracınızı Değiştirebilirsiniz: Dilerseniz, senet ödemeleriniz devam ederken Wowwo ‘dan yeni bir araç ile takas edebiliyorsunuz.

8 Kasko Bedeli Taksitlendirme: Wowwo, aracınızın kasko bedelini senet ödemelerinize ilave etme kolaylığı sağlıyor.

SİL TAKSİT nedir?

"SİL TAKSİT" Nedir?

Wowwo’ya yönlendirdiğiniz her müşteri için 1500 TL’lik ödemenizi "SİL TAKSİT" sistemi ile sildirebilirsiniz. "SİL TAKSİT"ten yararlanmak çok kolay. Wowwo’yu dostlarınıza tavsiye etmeniz yeterli!

KASKO SİGORTASI nedir?

KASKO SİGORTASI Nedir?

Aracınızı %50’ye yakın daha az maliyetle ve vadeli ödeme seçenekleri ile genişletilmiş Wowwo Kasko’dan sigortalayabilirsiniz. Wowwo Araç Garantisi ile birlikte sunulan bu avantajlı sistem sayesinde, Wowwo müşterisi olarak her türlü kazaya karşı korunursunuz.

ARAÇ GARANTİSİ nedir?

ARAÇ GARANTİSİ Nedir?

Wowwo Wowwo 1 yıl, 20 bin km’ye kadar her türlü teknik arızaya karşı sizi korur, yol yardımı ve konaklama desteği sunar. Motor, Elektrik Sistemi, ECU Komputer Kontrol Üniteleri, Turbo, Düz veya Otomatik Şanzıman, Diferansiyel, Saft, 4 Çeker Aksamları, Yakıt Sistemleri, Motor Soğutma Sistemleri, Klima, Ön ve Arka Süspansiyon, Direksiyon, ABS Fren Sistemi, Frenler (Balatalar hariç) Wowwo teknik garanti kapsamında Wowwo anlaşmalı servislerde onarım garantisi sunar. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

*Önemli Not: Standart olarak 6 ay, 10 bin km teknik garanti verilmekte olup 1 yıl 20 bin km’ye kadar uzatılabilmektedir.

SİZE EN UYGUN
ARACI BULUN

Wowwo Ana Sayfa Sidebar Hesaplama Görsi